Současná pozice

Saint-Gobain ADFORS

Funkce

Business development manager

Ing.

Michal Doubrava

Popis přednášejícího

Ve společnosti SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o. působí od roku 2010. Nejprve jako produktový manažer sklovláknitých tapet a výztužných pásek, později jako produktový manažer výztužných tkanin pro podlahové potěry. Od roku 2013 pak jako business development manager. Podílí se především na vývoji a dotváření produktů pro podlahové potěry, výztuží spojů sádrokartonových desek, výztuží pro mramorové desky a hledání nových možností pro užití výrobků na bázi skelného vlákna. Je absolventem ČVUT – Fakulty strojní, oboru tepelných strojů a zařízení.

 

Praskliny potěrů a jejich předcházení

Kvalitě potěru se často nevěnuje příliš pozornosti, byť zanedbáním jeho kvality může dojít často k velkým problémům následných instalací – nejen technickým, ale i ekonomickým. Velmi častým úskalím je jeho možné popraskání během procesu vysychání / zrání. To platí zejména pro potěry na bázi cementu. Jako prevence existuje na trhu několik standardních řešení, k nímž se nedávno přidalo i řešení ve formě sklovláknité výztuže.

 

Rozdíly v kvalitě perlinky a jejich možné důsledky

 

Zateplení domu pomocí systému ETICS patří k nejoblíbenějším řešením při revitalizacích i při novostavbách. Neodmyslitelnou součástí toho systému je sklovláknitá výztuž fasády – perlinka. Na trhu existuje velké množství výrobků, které se liší ve spoustě parametrů. Jeden z hlavních je typ použitého skla, který může významně ovlivnit pevnost a životnost tkaniny a tudíž i celého systému.

Zadejte prosím přidělené heslo.

Pokud nemáte heslo dosud přidělené, zašlete prosím žádost na emailovou adresu 350@saint-gobain.com.

Je nám líto, ale zadané heslo je chybné.

Zadejte heslo: